Експрезидент Грузії, глава виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі заявив про причетність члена політради “Слуги народу” Вадима Слюсарєва до контрабандних схем на українсько-російському кордоні.

Про це Саакашвілі сказав в ефірі політичного шоу “Свобода слова Савіка Шустера”, назвавши Слюсарева “головним контрабандистом в напрямку Росії, головним контрабандистом Харківської області”.

“Питання не в тому, що Альперін не контрабандист, а в тому, – і ви всі маєте над цим працювати, – чому Слюсарєва немає в цьому списку? Він є головним контрабандистом в напрямку Росії, головним контрабандистом Харківської області. Всі про це знають і чомусь у нього є якась недоторканність, пов’язана з його політичними симпатіями. Ці речі дискредитують взагалі всю історію. Поки ми не будемо всіх одним аршином міряти, завжди будуть питання і завжди дуже хороші починання і щодо контрабандистів, і щодо деолігархізації будуть дискредитовані”, – сказав Саакашвілі.

Як раніше писав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов, Слюсарєв був обраний до політради “Слуги народу” в березні 2021 року.

Він отримав звання генерала при Януковичі в 2011 році, був помічником народного депутата Партії регіонів Артема Пшонки, який з 14-го року в бігах. Слюсарєв літає в Крим до своїх батьків, які мають російські паспорти, володіє двома готелями в Алушті, дев’ятьма фірмами  із завезення імпорту в Україну і землею на прикордонному переході Гоптівка.

У базі «Миротворця» Вадиму Слюсарєву приписують свідоме порушення державного кордону України задля відвідання окупованого Криму. Також там зазначають, що Слюсарєв займався контрабандою.

У червні 2020 року Слюсарєв увійшов до Харківської обласної організації партії “Слуга народу”. У березні 2021 року Слюсарєв став одним із 73 членів політичної ради партії.

Журналісти проєкту-розслідування “Схеми” з’ясували, що Слюсарєв впливав на формування списку мажоритарників від пропрезидентської партії “Слуга народу”. Президент Володимир Зеленський, зі свого боку, говорив, що знайомий зі Слюсарєвим, але не спілкується з ним.