Міністр фінансів Сергій Марченко схоже збожеволів і погоджує на начальників митниць всіх підряд митників-шахраїв. Сьогодні Олексія Стояновського погодили на в.о. В.о начальника Координаційно-Моніторингової митниці, пише телеграм канал Брудні Ігри, дописом якого поділився Олександр Дубінський.

У 2017 році, в рамках розслідування організації “коридору” для вивезення з України бурштину і сигарет через аеропорт “Київ” (пост Жуляни) на комп’ютері начальника цього поста Олексія Стояновського виявили “комерційну пропозицію” і методичку того, як працювати за схемою.

Звіт про хабарі на 214 170 $ теж знайшли.

Але за це його не звільнили і не посадили, а тихо сховали до сьогоднішнього дня.

Сьогодні Міністр фінансів Сергій Марченко та Глава митниці Муратов призначили Стояновського НАЧАЛЬНИКОМ координаційно-моніторингової митниці яка може кошмарити всі інші і перевіряти ще раз їх роботу.

Ви там в своєму розумі в Мінфіні?
Відкличте терміново це призначення!

Як пише телеграм канал, Муратов вже відкрито призначає злодіїв і схемщиків заробляючи на цьому бабло перед виходом.

Це повинно було статися ще в лютому, але Нефьодов не наважився, а Муратов – легко.

Ну а в понеділок буде вишенька на торті.

Він підпише на Київ Сергія Слічко, фігуранта семи кримінальних справ, за півтора року роботи, і людини якій крім як красти і підставляти співробітників запропонувати нічого – підкреслив телеграм канал.

Зазначимо, під час недавнього засідання Національної ради реформ під головуванням Президента України Володимира Зеленського обговорили концепцію реформування митниці.

«Обговорили першочергові законопроєкти щодо реформування галузей економіки, які будуть доопрацьовані Кабінетом міністрів і Верховною Радою. Зокрема, на засіданні було представлено концепцію реформування митниці», – йдеться в повідомленні.

Учасники засідання наголосили, що митниця має відійти від бюрократичних процедур і стати зручним сервісом для бізнесу. Зазначалося, що створення мережі «відкритих митних просторів» сприятиме підвищенню зарплат митників, модернізації інфраструктури митниць, відбудеться автоматизація та діджиталізація митної системи.

«Головною концепцією відкритого митного простору є те, що ми відходимо від класичного штампу й перетворюємо це на платний сервіс», – заявив голова Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі.

За даними пресслужби, реформа також передбачає посилення відповідальності за контрабанду. Крім того, пропонується уніфікувати митні ставки. Нині Україна є одним з антирекордсменів у світі за кількістю ставок мита.

«Якщо ми говоримо про митну реформу, у нас має бути менеджер – це керівник митниці, який зможе впровадити (реформу – ред.) у життя», – сказав Зеленський у заключному слові.

Глава держави наголосив, що людина, яка відповідає за реалізацію реформи, має також відповідати за терміни її впровадження.

Крім того, на засіданні Національної ради реформ була представлена попередня версія законопроєкту про податок на виведений капітал.

«Будь-яку реформу, якщо ви не готові впроваджувати, – не треба її чіпати. Мені здається, що якщо ми запроваджуємо податок на виведений капітал, то запроваджуйте. Запроваджуйте – і все. Якщо він поліпшує життя людей – треба запроваджувати. Без цих «вправо», «вліво», «трішки», «спробуємо». Мені так здається», – сказав Президент.