25-річний Болот Атакулов посварився з дівчиною, за що був до смерті побитий п’яним відвідувачем бару.

Переможець Кубка Росії з боксу 25-річний киргиз Болот Атакулов помер в реанімації обласного клінічного центру охорони здоров’я шахтарів у місті Ленінськ-Кузнецький, куди надійшов з важкими травмами.

“Пацієнт у важкому стані поступив з черепно-мозковими травмами до реанімації 20 вересня, йому надавалося все необхідне лікування, але травма головного мозку була несумісна з життям, після чого він помер 2 жовтня”, – заявив представник екстрених служб медичної допомоги Ленінська-Кузнецького.

 

Оперативники затримали підозрюваного. Ним виявився 32-річний місцевий житель, який під час розпивання спиртного в барі став очевидцем сварки між чоловіком і дівчиною. Він вирішив заступитися за неї, вивів опонента на вулицю і там почалася бійка, в ході якої Болота Атакулова збили з ніг і кілька разів ударили головою об асфальт.

Нагадуємо, раніше ми писали, що зірка ММА померла від аневризми мозку: у неї залишилося двоє дітей. 32-річна американка Кеті Коллінз на прізвисько Червоний Дракон, яка виграла сім боїв у змішаних єдиноборствах, програла поєдинок за життя.

32-річна американка, яка виграла сім боїв у змішаних єдиноборствах, програла поєдинок за життя.