Гонтарева є фігурантом справи про зловживання службовим становищем.

Печерський райсуд Києва дозволив застосувати відносно колишньої глави Нацбанку Валерії Гонтаревої силовий привід на допит. Відповідне рішення було прийнято ще 27 серпня.

Про це йдеться в матеріалах суду. В реєстрі судових рішень був опублікований документ, згідно з яким Державне бюро розслідувань може примусово доставити Гонтареву на допит.

У документах йдеться, що Гонтарева є фігурантом справи про зловживання службовим становищем з метою отримання неправомірної вигоди. Справа стосується внесення змін у нормативну базу НБУ щодо валютного регулювання і контролю.

Нагадаємо, що одіозна екс-глава Національного Банку України 54-річна Валерія Гонтарева тепер живе разом з молодшим сином Микитою. Хлопець навчається в Королівському коледжі Лондона, вони живуть у двокімнатній квартирі, яку орендує банкір.

Відомо, що хмарочос, де знаходяться люксові апартаменти Гонтаревої, знаходиться у престижному столичному районі набережної Альберта Ембанкмента.

Додамо, що Ексглава НБУ Валерія Гонтарева вчора заявила про підпал машини родини її сина у центрі Києва.

Автівка була записана на дружину сина, яку теж звати Валерія Гонтарева.

“Поки я перебуваю в госпіталі в Лондоні з важкими травмами, на мою сім’ю сьогодні сталася атака. Сьогодні о першій годині ночі машину сім’ї мого старшого сина облили бензином і спалили під їхнім будинком в центрі Києва. Машина була зареєстрована на мою невістку, яку теж звуть Валерія Гонтарева”, – розповіла Гонтарева.

Вона пов’язує між собою підпал і те, що її збив автомобіль на пішохідному переході в Лондоні.

“На жаль, мені оголошено не тільки політичний терор, але, як ми бачимо, і фізичне знищення. Їм мало політичних переслідувань, які вони масовано почали з усіх боків, їм мало повністю сфальсифікованої справи корумпованого прокурора (Костянтина) Кулика, їм мало подачі позовів (ексзаступника голови Офісу президента Андрія) Портнова на стандартні постанови НБУ зі звинуваченнями мене в державній зраді. Вони вже перейшли від словесних погроз до реальних дій! Сподіваюся, нашим правоохоронним органам вистачить професіоналізму розкрити цей злочин в центрі Києва”, – заявила вона.