У верхівці влади розгорнулася запекла боротьба проти глави ВРУ Дмитра Разумкова. Принаймні так вважає телеграм-канал “Темний лицар”.

І так джерела телеграм-каналу запевняють, що проти Разумкова грають Офіс, до якого долучився Арахамія, Тимошенко і Гончарук, для якого взяти верх-єдиний шанс не вилетіти з ганьбою і тріском за повну профнепридатність.

Вся ця компанія активно накручує Президента, вселяючи йому думку, що в провалах голосувань винен Разумков, який нібито не може зібрати голоси.

При цьому, яке відношення до збирання голосів, яким займається Арахамія має Разумков, нікому невідомо.

У свою чергу план змовників гранично простий, протягати відверту і часто корупційну маячню, ламаючи регламент і парламент через коліно, і виставляючи Раду винуватицею всіх бід.

На що Разумков йти категорично відмовляється, за що і був виключений з осіб, які беруть участь в нарадах в ситуаційній кімнаті.

Проблема Гончарукізму в тому, що авторитет Разумкова в парламенті дуже високий, а авторитет самого прем’єра – нульовий.

Злодійські ініціативи Кабміну відверто дратують депутатів, особливо на тлі гігантських премій, які міністри та їхні заступники виписали самі собі.

Крім того, ніякої іншої кандидатури на пост спікера у фракції немає в принципі і бути не може.

Депутати прекрасно знають, що парламентські вибори виграв Разумков, а Гончарук ніхто, і звати ніяк, навіть на нинішньому посту.

Найближчим часом ситуація загостриться, і депутатам рано чи пізно доведеться визначитися, чи хочуть вони бути хлопчиками для биття.