Оскільки голова Нацбанку Валерія Гонтарева за 9 місяців свого «голодування» на займаній посаді нагребла собі стільки, що «ще мінімум 100 років може зустрічати 8 березня в розкоші», то стримувати свої образи напередодні Міжнародного жіночого дня народний депутат Олег Ляшко не збирається, оскільки Гонтарева – «не жінка, а звичайна злодюга», повідомляє  ІА Корупція Інфо з посиланням на «Пресу України».

Сьогодні, 6 березня, на черговому засіданні Верховної Ради уже в шосте із доповіддю виступила голова Нацбанку Валерія Гонтарева, і, як це було зазвичай, її  промова викликала неабияке обурення серед народних обранців, особливо серед членів Радикальної партії Олега Ляшка. Так, спочатку Валерію Гонтареву блокували на трибуні Верховної Ради, а пізніше під крики «Відставка!» не дали закінчити їй доповідь.

Народний депутат Олег Ляшко так прокоментував цю ситуацію:«Мені сказали, що в переддень жіночого свята ображати жінку не можна. Так от, шановні, за 9 місяців свого головування Нацбанком вона нагребла собі стільки, що ще, як мінімум 100 років, може зустрічати 8 березня в розкоші і безтурботності. В той час, коли звичайні жінки будуть пити чай на кухні і радіти, що чоловік з останніх заощаджень нашкріб на три тюльпани. Тож, ніяка вона не жінка, звичайна злодюга».

Нагадаємо, голова Національного банку України Валерія Гонтарева сьогодні, 6 березня, виступила на засіданні ВРУ, після чого «натхненна» повернулась на роботу і спростувала будь-які чутки про свою відставку.