Запорізький депутат від команди БПП Ольга Ревчук 5 листопада з розмахом відсвяткувала своє 30-річчя. Про це дізналася журналістка телеканалу «2+2» Ольга Максимова. 

На день народження депутата приїхали зіркова пара ведучих Катерина Осадча та Юрій Грорбунов, співачка Настя Каменських, Monatik, дует «НеАнгели» і багато інших. 

Особливо розмах свята і не приховували. Фотографіями з веселої гулянки ділилися в Instagram самі гості. 

Зазначається, що святкування відбувалося в ресторані Monica Bellucci (преміум-клас). Запивали вишукані делікатеси гості шампанським, пляшка якого коштує близько 2000 гривень. 

Відзначимо, що Ревчук запросила чи не найдорожчих зірок української сцени. Так, подейкують, що Юрій Горбунов бере за виступ від п’яти тисяч доларів. Настя Каменських, після розриву «стосунків» з Потапом, не знизила ціни. За один вихід на сцену їй потрібно заплатити близько 40 тисяч умовних одиниць. Monatik, який також був на святі, бере дещо менше, – від 35 тисяч зелених. А за цінами 2017 року «НеАнгели» брали за годинний виступ від 12 тисяч доларів. 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Причому у коментарях під постом журналістки читачі поділилися і іншими світлинами. Фото були підписані: «Другий день святкування День народження Олі». На одній із світлин фігурує Павло Зібров. 

Значних заробітків, які дозволили б Ользі запросити на день народження «зірок», у депутата немає. Фірма «Алоінс» настільки великих грошей не приносить. 

Але на початку 2018 дівчина очолила рейтинг депутатів, які придбали в минулому році найдорожчі плавзасоби. Вона володіє моторною яхтою 2007 Monterey 330 американської компанії Monterey Boats за 1,5 мільйона гривень. Також у неї є два величезних заміських будинку і квартира в Запоріжжі на 310 квадратів. Нерідко Ревчук ділиться в Фейсбук фото з відпочинку за кордоном. 

У минулому році Ревчук, яка також входить до комісії міськради з питань екології, за невідомі заслуги отримала «в подарунок» від бізнесмена Андрія Демидова 20 мільйонів гривень. Судячи з декларації Ревчук, Демидов є прямим її керівником, адже Ольга отримує зарплату в його фірмі «ФЕРРОТРЕЙДІНГ» і партнерської компанії «Алоінс».