Журналіст Дмитро Гордон безпосередньо звернувся до президента Володимира Зеленського та попередив про неближення до нього і України “катастрофи”.

Відомий український журналіст 11 вересня прийняв участь в ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”, де виступив із зверненням до президента Володимира Зеленського.

Програма транслювалася на офіційному Facebook-акаунті “Шустер live”.

Гордон запевнив, що з повагою ставиться до Зеленського та завжди говорив йому в очі те, що думає.

“Я маю право це говорити … У мене немає ніяких господарів, я незалежний. І я завжди Зеленському в очі говорив те, що думаю. Тому я офіційно зараз звертаюся”, – заявив журналіст.

Він висловив думку, що Зеленський веде країну не туди.

“Володимир Олександрович, Вас оточує величезна кількість зрадників, російських найманців в прямому сенсі цього слова, людей, завербованих Росією або є які агентами впливу РФ. Ці люди штовхають Вас, а з Вами всю Україну в обійми Росії, на умовах Росії”, – сказав Гордон .

Він висловив побоювання, що ці люди з оточення Зеленського можуть “підвести під монастир” не тільки його, а й всю країну.

“Ця біда, яка може закінчитися катастрофою як для Володимира Зеленського, так і для України в цілому”, – заявив журналіст.

Прізвища “агентів Кремля” журналіст назвати відмовився. Він лише уточнив, що “ці прізвища відомі”. Головною помилкою Зеленського, зі слів Гордона, є те, що він “зачистив” владу від проукраїнських професіоналів, а “оточує себе російськими хлопцями”.