Мати міністра культури Євгена Нищука Ганна Олексіївна померла ввечері 11 липня, передає Корупція.Інфо

"Дуже важко втрачати рідних і близьких людей, а смерть матері – найбільша трагедія в житті кожної людини. Висловлюємо свої найщиріші та глибокі співчуття з приводу втрати найріднішої у світі людини", – йдеться на сайті Міністерства культури України

У 2016 році у міністра культури Євгена Нищука померла дружина Оксана, яка була актрисою у театрі ім. І.Франка.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

Нагадаємо, що Нищук повідомив про трегедію у себе на Facebook.

"Сьогодні зі сну не стало матері мого сина, надзвичайно талановитої актриси, моєї дружини, рідної душі Оксани Батько-Нищук. Дуже щирої та відкритої людини, яка так сильно любила людей. Яка чутливо і близько до себе сприймала світ навколо і через таку любов ставала вразливою. Її блискуча Мавка з "Лісової пісні" наших студентських років завжди буде образом невмирущості. Її одержимість і розтерзаність з Богданом Ступкою у "Королі Лірі" вражала всіх чесністю. Наша любов в "Ассо та Піаф" була відображенням складних, але таких великих і сильних почуттів", – написав міністр.

Оксана Батько-Нищук народилася 1973 року в місті Коломия Івано-Франківської області. Закінчила факультет театрального мистецтва Київського університету театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого. Працювала актрисою Національного українського драматичного театру ім. Франка. Разом з Євгеном Нищуком має 21-річного сина Олексу.