Активісти влаштували акцію під будинком генпрокурора Юрія Луценка через пом'якшення Генпрокуратурою підозр фігурантам щодо справи про вбивство громадського діяча Катерини Гандзюк. Луценко до учасників протесту не вийшов.

25 квітня активісти ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк?" влаштували акцію в селі Стоянка під Києвом біля будинку генерального прокурора Юрія Луценка. 

Про це повідомляють на сторінці "Хто замовив Катю Гандзюк?" у Facebook.

Ви самі бачите, куди все летить і чия в тому вина. Вчора Генпрокурор Юрій Луценко був досить красномовним у коментарях під постами у фейсбуці.

Але ми думаємо, що соцмережі – це не спосіб спілкування двох сторін, які хочуть досягти порозуміння.

Сподіваємося, Юрій Віталійович уже буде вдома, повечеряє та матиме час і натхнення пояснити, що значать останні коментарі у ЗМІ та зміна підозри замовнику вбивства [херсонської активістки] Каті Гандзюк [голові Херсонської обласної ради] Владиславу Мангеру", – ішлося в анонсі акції.

Учасники акції висловлювали обурення з того приводу, що замовникам і виконавцям замаху на Катю Гандзюк перекваліфікували статтю звинувачення із вбивства на «нанесення тілесних ушкоджень».

Активісти закликали до справедливості у проваджені цієї резонансної справи, зазначивши, що незалежно від персоналій на вищих щаблях влади – загибель Каті Гандзюк має розслідуватися чесно і об’єктивна.

Активісти запалили фаєри і розгорнули плакати. На одному з них було написано: "Гори в пеклі". УНІАН повідомляє, що активісти скандували: "Вбивці мають сісти". Кількість правоохоронців, які охороняють житло генпрокурора, у рази перевищувала кількість учасників акції.