За минулі вихідні рятувальники виїжджали на гасіння сухостою та сміття 171 раз

Останні вихідні березня біля рятувальників Київської області виявилися не з легких: пожежних викликали на гасіння 171 загоряння трав'яного настилу та сміття.  Загальна площа пожеж склала 216,19 га.  На жаль, на одному з трав'яних пожеж сталося непоправне – загинула людина, повідомляє ГСЧС Київської області.

Трагедія сталася 31 березня.  О 15:25 пожежникам надійшло повідомлення про загорання трави у селі Переяславське.  Після ліквідації пожежі о 16:26 рятувальники виявили тіло чоловіка 1946 року народження.  Причина пожежі та загибелі людини встановлюються.

Також масштабний за розмірами пожежа трав'яного настилу виникла 30 березня у селі Велика Офірна Фастівського району.  О 17:40 рятувальники отримали повідомлення про загоряння, а вже о 20:15 повністю її загасили.  Вогнем були охоплені 5 га.  На гасіння даної пожежі було залучено 4 одиниці техніки та 12 чоловік особового складу.Найбільш пожежонебезпечними стали Баришівський, Макарівський, Кагарлицький, Ставищенський і Білоцерківський райони Київської області.

Рятувальники нагадують: спалювання сухої трави – дуже небезпечно, вогонь може перекинутися на лісові масиви і привести до серйозного пожежі.  Також, коли горить трава біля житлових будинків, поширення вогню, як правило, тягне за собою матеріальні втрати, а також шкодить життю і здоров'ю людей.

Раніше в Київській області стався потужний в цьому році пожежа.  29 березня в Ворзелі згоріли виробничо-складські приміщення підприємства з виготовлення військової амуніції.

Охорона в паніці металася між складами.  Через сильний вітер була загроза розповсюдження вогню на сусідні будівлі.  Пожежні з Ворзеля своїми силами не могли загасити полум'я, і ​​на допомогу були викликані розрахунки з усієї області.