горлівка

Для жителів Горлівки 22 червня стало одним з найстрашніших днів з початку військового конфлікту на Донбасі, від якого це місто постійно страждає, перебуваючи під обстрілом. Горлівчани стали свідками того, як бойовики загнали і замаскували свої танки прямо в житлових кварталах.

Новину повідомляє група «Нова Горлівка» в соцмережі, передає Корупція.Інфо

Жителі кварталу Курганівка в Горлівці 22 червня просто тряслися від страху, спостерігаючи за діями окупантів у своєму місті. Про це вони розповіли в соцмережі.

«Коли в "спальник" зайшла перша колона техніки, у дружини підскочив тиск до 250, швидка на виклик відмовилася їхати і довелося "реанімувати" сусідці, яка практично перебувала в такому ж стані … Відчуття, що ось-ось щось відбудеться, не покидало нас і ми почали перетягувати документи і більш цінні речі в підвал … Ті, у кого було житло за межами кварталу і є ще гроші, викликали таксі і з клунками спішно покидали свої квартири … Коли увійшла друга колона, у дружини трапився серцевий напад … Рев від танків і БМП, вихлопний сморід … і катаються на гойдалках діти…», – повідомив один з жителів міста.

Пізніше, коли він повернувся за водою в свою квартиру, став свідком того, як бойовики маскували гілками свою техніку. Злякавшись, що в місті ось-ось почнуться жахливі по інтенсивності обстріли, він з дружиною та іншими жителями свого багатоповерхового будинку близько 6 годин просиділи в підвалі, поки бойовики на техніці не ретирувалися.

«Я їхав в 14, коли автобус зупинили люди з автоматами і наказали їхати в колоні … Автобус весь "занервував", але "старший" з автоматом всіх "заспокоїв"… відомими тільки йому словами і словосполученнями … Так я і доїхав до Комсомольця в танковій колоні … нас було три автобуси … повних людей … Фашисти в порівнянні з "ними"… "ангели"… Напишіть людям, будь ласка, це не війна, це бійня мирних громадян…. », – пише інший горловчанін в соцмережі.

Жителі Горлівки звинувачують українську владу, що залишила їх гинути в місті вжитими заходами по блокаді: цим самим, за словами горловчан, українці залишили гинути від голоду своїх земляків і співгромадян