Бойовики так званої ДНР в 2014 році в Горлівці пограбували бордель, так як в їх казармі не було ліжок, але їм терміново потрібні були меблі. 

"З Горлівки прийшли новини про новий подвиг визволителів Донбасу. У 2014 році прибули в місто російські козаки, пограбували місцевий бордель, що розташовувався в готелі 

"Еллада". Козакам терміново знадобилися ліжка в казарму, і вони вирішили запозичити їх у повій", — написав Казанський. 
"В нерівній битві "Еллада" пала, а ліжка з борделя перейшли в розпорядження антифашистів. Сподіваюся, цей епізод обов’язково включать в підручники історії ДНР. 

Горлівська битва за ліжка по праву займе гідне місце серед найбільш героїчних перемог донецьких ополченців, поряд із взяттям "Метро" і знищенням села Кожевня", — саркастично додав журналіст. У своєму блозі він повідомив, що після в Горлівку повернулася господиня "Еллади", яка виявила, що готель розграбований, і написала заяву в "генеральну прокуратуру ДНР". Звинуватили в цьому банду бойовика Олексія Петрова, і тепер його викликають на допити, вимагаючи повернути ліжка в готель. "Загалом, життя в молодій республіці вирує", — написав Казанський. При цьому новина викликала шквал іронії в коментарях. Ігор Синяєв: Розгромили бордель — це добре. Підозрюю, крім повій там продавали ще й наркотики… Сергій Денисенко: Наркотики теж забрали. Прийняли удар на себе.

57ca9e558bf60 57ca9e6cd3d29