Днями відома виконавиця Віра Брежнєва розмістила новий пост в Інстаграм в честь своїх іменин, де зізналася, що тимчасово нічого не публікувала в своєму профілі через смуток.

У свою чергу, шанувальниці поцікавилися у артистки, чи не пов’язаний цей факт з новиною про нібито роман її чоловіка-продюсера Костянтина Меладзе і солістки групи “ВІА Гра” Еріки Герцег. Одна з користувачок зазначила, що, зради – це результат гостьового шлюбу і, як правило, саме вони є причиною розладу в сім’ї.

Відповідь Брежнєвої не змусила себе довго чекати. Співачка емоційно відреагувала на припущення прихильниці словами: “Гостьовий шлюб? Що ви несете? Що за гості в ваших головах?” – прокоментувала Брежнєва.

Раніше директор Еріки Герцег Дарина також спростувала поширену в мережі інформацію, списавши її на жарт.

“Такі чутки з’являються, мені здається, щодо величезної кількості людей. Це, знаєте, як постійно заїжджений жарт, причому абсолютно неактуальний. Костянтин Меладзе є продюсером групи “ВІА Гра”, в якій Еріка Герцег співає вже шість років. Природно, ніякої мови про особисті стосунки Еріки з Костянтином ніколи не було, немає і не буде “, – заявила Дарина.

Чутки про розставання продюсера і співачки з’явилися кілька місяців тому, коли зіркова пара перестала з’являтися разом на світських заходах. Пізніше співачка видалила спільні фотографії з чоловіком з соцмереж, але в коментарях поспішила запевнити, що зробила це не через розлад в стосунках.

-Прибрала, щоб заздрісників не нервувати, – раніше зізналася прихильникам співачка.

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе таємно одружилися в 2015 році. Артистка виховує двох дітей – 17-річну Соню від союзу з Віталієм Войченко і 9-річну Сару від українського бізнесмена Михайла Кіпермана.