Влада стурбовані з ситуацією, яка склалася з нерозмитненими автомобілями на єврономерах, і готова приймати жорсткі міри.

Про це повідомляє начальник Головного управління Національної поліції в місті Києві Андрій Крищенко.

На думку головного поліцейського Києва, щоб стабілізувати ситуацію в країні, потрібно вносити жорсткі зміни в законодавство. Також він заявив, що при необхідності, такі автомобілі можна просто прибрати з вулиць.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

“Я взагалі не розумію: в суверенній державі існує цілий пласт автомобілів з незрозумілими номерами”, – підкреслив Крищенко.

Крім того, начальник столичної поліції вважає, що проблема евроблях в Україні не може залишатися невирішеною. Одним з методів вирішення проблеми Крищенко називає тотальну легалізацію всіх ввезених нерозмитнених автомобілів і заборона ввезення таких надалі.

“Так, є дипломати – у них офіційна реєстрація, є транзитні машини, приїхали і поїхали. Але практику ввезення таких автомобілів потрібно заборонити. Легалізувати всі, що є, за якісь гроші, і заборонити”, – зазначив Крищенко.

Також повідомляється, що щомісяця в Україну ввозять 50-60 тисяч авто на єврономерах.

Відзначимо, що Закон про легалізацію нерозмитнених автомобілів на єврономерах парламентарії обіцяли розглянути у вересні. «Євробляхери» обіцянку не забули і готують до початку сесії масштабну акцію в урядовому кварталі. Вони також висунули нові вимоги до законопроекту, які хочуть побачити до другого читання документа.

Зокрема, вони вимагають виключити з формули розрахунку ставки розмитнення вік авто, знизити ставку розмитнення, ввести пільгову розмитнення (скасувати плату для ветеранів війни та інвалідів першої і другої категорії, ввести 50% ставки для УБС).