Скандальний народний депутат Надія Савченко зробила чергову заяву про можливий військовий переворот в Україні, передає Корупція.Інфо

За словами Савченко, в країні більш ніж достатньо військових, які готові організувати військовий переворот. Позафракційний нардеп стверджує, що такі думки в українських військовослужбовців почали з’являтися ще за часів правління президента-втікача Віктора Януковича.

Вона каже, що військові були готові піднімати в повітря вертольоти, коли Янукович використовував їх для охорони своїх володінь.

“Були готові злітати вертольоти і бомбити Верховну Раду. Військові – люди справи. Вони мало говорять, багато розповідають анекдотів, і в цьому їх сила. Вони часто тупі й виконують накази, але у них є межа”, – заявила Савченко.

Нардеп також зазначила, що не видасть повного змісту своїх бесід з військовослужбовцями. Вона вважає, що це є військовою таємницею.

“Я можу вам розповісти на поліграфі про те, що говорила я, але я ніколи в житті не розповім про те, що говорили люди. Якщо буде потрібно, вони про це заявлять самі. Або зроблять”, – пояснила свою позицію Савченко.

Нагадаємо, у Надії Савченко є низка психологічних проблем, через які їй складно бути політиком. Зокрема, Савченко можна легко маніпулювати. Про це заявив психолог Валентин Кім.

За його словами, сама Савченко є поганим маніпулятором, проте вона ідеальна жертва для маніпуляцій.

“Закричиш: “Пожежа!” й вона відразу ж прибіжить. Скажеш: “Ганьба” й вона відразу ж буде тут. Вона такий собі чоловік у спідниці”, – зазначив психолог.

Він також проаналізував характер висловлювань опального нардепа. Кім зазначив, що Савченко віддає перевагу гучним інтонацій і прямому погляду. Крім того, її висловлювання завжди різкі і силові.

“Вона миттєво включає свої емоції, коли говорить про щось конфліктне: несправедливість, прогнилу владу й так далі”, – говорить експерт.

Психолог пояснює, що такі ситуації забезпечують Савченко емоційний заряд. Кім впевнений, що її особистість вимагає постійного конфлікту.

 

Популярне: Порошенко оголосив про те, що АТО закінчено. Українці в ступорі