Відносини між православними християнами в Україні повинні бути мирними і конструктивними. Наприклад, керівництво Помісної Церкви відкрите до діалогу з духовенством Московського патріархату.

Таку заяву зробив предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній, передає ТСН. Глава ПЦУ пояснив, що нова об'єднана церква не налаштована на конфлікт.

"Звичайно", — відповів він на питання про те, чи буде вітатися з митрополитом Московського патріархату Онуфрієм при зустрічі. "Нам потрібно вести діалог", — додав Епіфаній.

"Якщо вони відчують любов, вони приєднаються до Помісної Церкви", — пояснив він.

Зазначимо, що Верховна Рада 20 грудня прийняла законопроект, який зобов'язує Українську православну церкву Московського патріархату у своїй назві вказати приналежність до Російської православної церкви.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Народний депутат Олександр Бригинець, один з авторів законопроекту, уточнив, що на виконання даних норм у релігійних організацій є два місяці. Якщо перейменування буде проігноровано, їх чекає скасування реєстрацій.

В УПЦ МП різко відреагували на історичне рішення Ради і заявили, що вимога про перейменування може викликати ескалацію агресії проти неї.