Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що готовий піти у відставку в будь-який момент.

Про це він повідомив в інтерв’ю BBC Україна.

«Жодних обіцянок стосовно термінів на посадах ніхто нікому не дає, не давав і не може давати. Ключове питання – це відповідальність перед Україною і українцями, і це ключовий параметр, який має утримуватися. Тому не може бути гарантії на посаді – це ж не приватний бізнес», – сказав він.

«Готовий піти у відставку в будь-який момент, коли народ України, Верховна Рада або президент висловлять таку думку», – наголосив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, 4 березня парламент призначив Шмигаля новим главою Кабміну і затвердив новий склад уряду.

4 червня Верховна Рада відправила програму діяльності уряду на доопрацювання. Перший варіант програми народні депутати розкритикували і порівняли з рефератом. Без затвердження програми діяльності у Кабінету міністрів не буде річного імунітету.

12 червня Кабмін затвердив доопрацьовану програму діяльності і направив її на розгляд парламенту. 18 червня Верховна Рада не підтримала оновлену програму діяльності уряду. Конституцією передбачено, що схвалення програми дало б уряду річний імунітет від звільнення.

Однак, у разі подання Шмигалем добровільної заяви про відставку, Верховна Рада могла б все одно звільнити його у будь-який момент.