У Києві на суддю Святошинського районного суду Сергія Дячука біля власного будинку було скоєно напад.

У ніч на 15 вересня в Києві невідомий напав на суддю Святошинського районного суду, який слухає справу про загибель людей на Майдані. Про це повідомляє прес-служба Ради суддів України.

Напад пов'язує з професійною діяльністю. Повідомляється, що він отримував погрози розправою і "висловлювання, що повторюють риторику людей, які незадоволені тими рішеннями, які судді приймають, і закликають до розправи над суддями".

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Відомо, що потерпілий суддя Сергій Дячук розглядає справу про трагедію на вулиці Інститутській, в якій фігурує кілька сотень людей.

«Під його слуханням проходять справи вбивства людей на Майдані 18-20 февраля2014 року. Справа, в якій вже фігурують 157 потерпілих і близько 500 свідків. На лаві підсудних – п’ятеро екс-беркутівців, яких звинувачують у масштабному вбивстві протестуючих, а також у вчиненні терористичного акту», — підкреслюється в тексті повідомлення.

Зараз суддю госпіталізували в одну з лікарень. Нападника затримати не вдалося. При цьому обставини НП кажуть про те, що до нападу готувалися заздалегідь.