У Росії історик Олег Соколов, обвинувачений у вбивстві 24-річної аспірантки Анастасії Єщенко, написав листа, де розповів про стосунки зі студенткою.

Листа для “КП-Петербург” передав адвокат вченого Олександр Почуєв. За словами Соколова, у нього з дівчиною мало бути весілля.

“Я розумію, що вчинив страшне і маю понести найстрашнішу кару. Мені однаково, що говорять про мене. Це вже неважливо. Я вбив її та себе теж, мене вже немає. Для мене зараз важлива світла пам’ять про Анастасію. Ми з нею мали обвінчатися навесні й планували весілля. За всі 5 років я її й пальцем не зачепив. Навіть сімейні скандали у нас були рідкісними, і, я б сказав, рівними, без сильних сплесків”, – поділився він.

Зі слів підозрюваного, заяву в РАЦС пара подала 3 жовтня 2019 року.

“Ми з нею дуже любили одне одного. У відпустці й на інших заходах ми витратили багато грошей. А ті кошти, що я їх очікував як заробток, не отримав, тому весілля було скасовано. Тому ми вирішили подати заяву 12 листопада й вибрали день весілля – 28-29 квітня”, – повідомив історик.

Також Соколов знову каявся і приносив свої вибачення рідним та близьким вбитої.

“Хоча я розумію, що ніякими словами я не зможу нічого виправити і змінити. Я хочу особисто вибачитися за першої можливості. Поки я тут, зробити цього не можу. Опублікувати це (своє звернення до рідних Анастасії – Ред.) Я не вважаю допустимим, це дуже особисте питання”, – розповів учений.

Також історик додав, що має намір написати книгу, де опише детально всі події.