Семенченко вважає, що задля відвернення уваги суспільства від внутрішніх проблем президент спровокує загострення бойових дій на Донбасі, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Просто з бодуна у Мишка п***іж прокидається…”: Саакашвілі засвітився на розкішній тусовці в 5-ти зірковому готелі

Нардеп від "Самопомочі" Семен Семенченко заявив на своїй сторінці в Facebook про намір Петра Порошенка спровокувати загострення в зоні АТО – задля відвернення уваги суспільства від внутрішніх проблем.

"Давайте будемо відверті. Щоб відвернути увагу людей у вас, Петре Олексійовичу, залишилося лише "загострення на фронті". На початку року, на Блокаді [Донбасу] вам вдалося "відбиватися" Авдіївкой майже два тижні. Ми знаємо що ви готуєте "танго з Путіним" і зараз", – йдеться в заяві.

При цьому він наголосив: цього разу президенту не вдасться прикрити війною викликані власною корумпованістю проблеми країни – "Це не допоможе, Петро Олексійович. Не робіть цього. Пожалійте людські життя. Адже дуже скоро вам самому знадобиться жалість людей. Здавайтеся. Зливайте друзів і спільників. А "загострення на фронті" залиште в спокої. Ніхто вже не повірить".