Данилко розповів про свої подальші плани щодо українського шоу-бізнесу.

Артист зізнався, що вже скоро його образ Вєрки Сердючки знову підкорюватиме українську сцену. Андрій Данилко поділився цією радісною новиною під час свого виступу в рамках фестивалю Ready. Steady. Favorit. Цю інформацію вже підтвердив і менеджер Вєрки Андрій Уреньов, який додав, що Сердючка готує нову програму. Схоже готується щось грандіозне.

Уреньов повідав, що на даний момент щосили йде робота над новими композиціями, що в свою чергу говорить про те, що незабаром з’явиться щось новеньке в творчості Сердючки. Таким чином це можна розцінювати, як повернення легендарної Вєрки Сердючки на сцену.

Поки залишається в таємниці точна дата повернення зірки на сцену, про це промовчав і її менеджер. Проте, можна припустити, що це станеться під Новий рік, оскільки у багатьох образ Вєрки асоціюється саме з новорічними мюзиклами. Хоча від Данилка можна очікувати що завгодно.

До слова, про завершення кар’єри Андрій Данилко повідомив в липні 2018 році. У той же час відгримів прощальний тур артиста, але зараз схоже, ситуація змінилася і він знову скучив за сценою.