Пільговий проїзд у маршрутних автобусах планують скасувати за рахунок монетизації пільг, повідомив голова ЛОДА Олег Синютка, передає Корупція.Інфо

Популярне: І не боїться… Жорстка заява Володимира Парасюка приголомшила всю країну, ці слова повинен знати кожен українець!!!

За його словами, якщо перерахунок пенсій для жителів Львівщини не буде проведено до 1 липня, то перевізники області обмежать проїзд для більшості пільгових категорій.

Про запровадження монетизації пільг на Львівщині з 1 липня домовилися під час сьогоднішньої наради за участі представників міжміських та приміських перевізників. Йдеться про перерахунок пенсій з компенсацією вартості пільгового проїзду.

"Вдалося досягнути певних компромісів, зокрема, перевізники погодилися не обмежувати кількість пільговиків, які зможуть їздити безкоштовно у маршрутках до 1-го липня 2017 року. До цього часу або на Львівщині буде впроваджено монетизацію пільгового перевезення, або доведеться перейти на обмеження перевезення пільгових категорій населення",

– зазначив Синютка.