Журналіст Олександр Дубінський на своєму каналі зробив гучну заяву про дебати Порошенка та Зеленського.

Він заявив, що штаб Порошенка намагається витягнути гаранта, з другого туру в президентське крісло ще раз, виключно за допомогою дебатів. За словами Дубінського, це можна назвати останньою стратегією та головним шансом.

Про ці дебати говорять всі блогери найняті Порошенком, які зазначають, що Зеленський як і будь-яка інша людина, повинен пройти так звану співбесіду, яка в цьому випадку називається дебатами.

Дубінський не розуміє, навіщо Зеленському розмовляти з корупціонером та крадієм,  який зовсім не володіє довірою українського суспільства.

Окрім цього, Дубінський зазначив, що президент найнятий народом не повинен спілкуватися з політиком, термін влади якого добігає кінця і який наразі нічого з себе не представляє.

І взагалі хто такий Порошенко, за словами журналіста — це людина якої хочуть позбутися 85 відсотків українського народу.

Також Дубінській зазначив, що всі питання які хочуть поставити Зеленському на дебатах в більшості випадків потрібно переадресувати майбутньому Кабміну, або вже після оголошення складу команди Зеленського.

На останок Журналіст зазначив, що їм не потрібно нічого пояснювати, їм в СІЗО все популярно пояснять.

«Слухайте, яких ще дебатів Порошенку не вистачає із Зеленським? Петя хоче дебатів? Нехай Петя приходить на «Розсміши коміка»… Ніяких дебатів. Максимум – спілкування через «годівницю» в камері. Нема про що з мародером дебатувати», – написав Дубинський в Telegram.

Не бачить загрози для Зеленського у відмові від дебатів і політтехнолог Микола Спірідонов.

«Ніякі дебати йому вже не були потрібні, це зайві шанси для опонента. І, як показує практика, за відмову від дебатів українські виборці не карають, Україна не Америка. Це там, за океаном, ухилитися практично неможливо», – написав експерт у Фейсбуці.

Крім того, фраза Петра Порошенка про те, що ключовим елементом другого туру повинні стати дебати, здивувала народного депутата Семена Семенченка.

«Весь гумор ситуації в тому, що в 2014 році він сам відмовився від участі в дебатах з Тимошенко і заявив, що «собачі перегони недоречні під час війни».