Генеральний прокурор ініціював призначити службове розслідування через те, що глава МВС Арсен Аваков не повідомив про конфлікт інтересів під час розслідування справи його бізнес-партнера Ігоря Котвіцького.

Про це йдеться у відповіді Генпрокуратури на запит "Центру протидії корупції", пише УП, передає Корупція.Інфо.

У листі сказано, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура з 31 грудня 2015 року здійснює процесуальне керівництво у справі про незаконне збагачення Котвіцького. Цю справу об’єднали з іншою, яку розслідувало МВС, підконтрольне Авакову.В ГПУ також зазначили, що закон передбачає відповідальність за неповідомлення чиновником про наявність у нього "реального конфлікту інтересів, а також вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів".

При цьому, у листі йдеться, що у САП немає інформації про тиск Авакова на це слідство, тому формально немає факту вчинення ним правопорушення.

Однак, у відомстві додали, що, згідно з законом, Аваков повинен був повідомити про свій конфлікт інтересів до 10 листопада, але не зробив цього. Після цього ГПУ через неефективне розслідування забрала у МВС цю справу.