hqdefault

Українська сторона має документи із підписами росіян, що отримали підозру від Служби безпеки України в розв’язанні військового конфлікту на Донбасі

Про це в ефірі "5 каналу" заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, передає Корупція.Інфо

"З 28 липня поточного року до вчорашнього дня, тобто – до 4 серпня належним чином за допомогою міжнародної компанії, яка взяла на себе ці функції передачі відповідного пакету підозр кожному окремо громадянину Російської Федерації, начальнику Генштабу, а також 10 встановленим десантникам Російської Федерації вручені ці підозри. З отриманням українською стороною підтверджуючих про це документів. Із підписами осіб, які отримали ці документи", – заявив він.

Нагадаємо, начальнику Генштабу Збройних сил РФ Валерію Герасимову, а також десятьом російським військовослужбовцям оголосили підозру за розв’язання військового конфлікту на Донбасі, повідомив на брифінгу начальник головного слідчого управління Служби безпеки Григорій Остафійчук.

За його словами, військовослужбовці Збройних сил Росії спланували та організували вторгнення на територію України. Усім військовим злочинцям було направлено підозри. Також їх оголосять у міждержавний та міжнародний розшук.