ГПУ

Їм оголошено про підозру в організації штурму Майдану в ніч на 19 лютого. ГПУ повідомила про підозру в організації штурму Майдану в ніч на 19 лютого колишнього в.о. начальника міліції Києва і його зама, вони оголошені в розшук. Новину передає Корупція.інфо з посиланням на Кореспондент

"Повідомлено про підозру колишньому в.о. начальника управління МВС в Києві та його заступника – начальника громадської безпеки в організації штурму Майдана в ніч з 18 на 19 лютого і наказі на таку операцію, в результаті чого були скоєні вбивства 13 громадян та заподіяні тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості понад 130 особам ", – повідомляє прес-служба відомства.


У наглядовому відомстві підкреслили, що зібрані докази причетності керівників органів внутрішніх справ до організації силової операції правоохоронних органів з 18 на 19 лютого з метою розгону учасників акцій протесту на Майдані.

Дії підозрюваних кваліфіковані за ч. 4 статті 41, ч. 3 статті 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) та ч. 3 статті 27, ч. 3 статті 365 КК України. Підозрювані оголошені в розшук.

У повідомленні прес-служби Генпрокуратури не вказані прізвища підозрюваних.

У лютому 2014 обов'язки начальника столичного главку міліції виконував Валерій Мазан, його заступником був Петро Федчук.
 
Раніше правоохоронці встановили особи 16 працівників Беркута, які причетні до стрілянини в мітингувальників 20 лютого в Києві, трьом виголошена підозра.