гпу

Підозрювані заволоділи грошовими коштами у сумі понад 177 млн грн
Генеральною прокуратурою України (ГПУ) отримано дозволи на проведення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою голови правління ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" та його заступника. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГПУ, передает Коррупция.Инфо.

"Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за підозрою колишнього голови правління ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" та його заступника за ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах) КК України", – йдеться у повідомленні.

Як встановлено досудовим розслідуванням останні, зловживаючи своїм службовим становищем, заволоділи грошовими коштами у сумі понад 177 млн грн, які отримані ПАТ "ДПЗКУ" від фінансової установи іноземної держави за кредитним договором під державні гарантії для фінансування проектів у галузі сільського господарства.

За фактом даного порушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, в діяльності ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" (ДПЗКУ) встановлено фінансових порушень на суму 55,2 млн дол. Мільйонні збитки були завдані корпорації в 2013-2014 роках.