Бізнесмен підозрюється у створенні злочинної групи та ухиленні від сплати 12,5 млн грн податків.

ГПУ повідомила про підозру та затримала підозрюваного в ухиленні від сплати податків на суму 12,5 млн грн та створенні організованої злочинної групи і інших злочинах забудовника Анатолія Войцеховського. Про це повідомили в управлінні зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури України, передає Корупція.Інфо.

"Генеральною прокуратурою України 15.07.2016 погоджено повідомлення про підозру А. Войцеховському за фактами умисного ухилення від сплати податків на суму 12,5 млн грн, за фактами створення організованої злочинної групи для самовільного захоплення земельної ділянки територіальної громади Києва по вул. Закревського, 42 та будівництва ЖК "Перлина Троєщини", заволодіння під час цього будівництва шляхом обману коштами громадян на суму 2,6 млн грн", – йдеться у повідомленні. Як зазначається, з метою об'єктивності ГПУ об'єднала всі 46 проваджень проти Войцеховського з 2012 року в одне. "Установлено, що він разом з учасниками злочинного угруповання у 2004-2013 роках придбав частки у статутних капіталах 12 підприємств (у 2014 році ці частки переоформлені на підставних осіб).

За допомогою зазначених підприємств злочинне угруповання самовільно захопило земельні ділянки під будівництво 40 об'єктів, яке продовжується без дозвільних документів та поєднане з привласненням коштів інвесторів", – розповіли у ГПУ, додавши, що окремі з цих об'єктів введені в експлуатацію на підставі підроблених рішень судів і незаконно реєструються в Державному реєстрі нерухомого майна. Наразі на самовільні будівництва та самовільно захоплені земельні ділянки, а також на майно Войцеховського всього на суму понад 200 млн грн, накладено арешт. Окремо повідомляється, що прокуратура продовжує розслідувати факти самовільного захоплення Войцеховським ще 40 земельних ділянок в Києві та самовільного будівництва на них.