54d9e580b1745_5467082b77ae8_1408973411_anton-geraschenko

"Депутати від Народного фронту приїхали в ГПУ, щоб подати заяву про вчинення злочину особами, які в лютому 2013 року змусили Валерія Хорошковського за 2,5 мільярда доларів невідомого походження продати акції телеканалу "Інтер"".

Про це депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко заявив сьогодні, 30 березня перед будівлею Генпрокуратури України, передає ІА Корупція Інфо з посиланням Цензор.НЕТ.

"Ці ж люди в січні цього року, коли партія "Народний фронт" внесла законопроект про визначення кінцевих власників ЗМІ, продали 29% акцій телеканалу "Інтер"", – зазначив депутат.

Він також нагадав, що до січня місяця цього року 29% акцій телеканалу "Інтер" належали Першому каналу громадського російського телебачення. "Того каналу, який стравлював між собою українців, який піднімав бунти проти України, який сприяв зомбування населення південного сходу України та Криму, щоб підняти повстання проти України", – підкреслив Геращенко.

"Нас цікавить питання – не на гроші Путіна в 2012 році за 2,5 мільярда доларів був куплений даний телеканал", – зазначив нардеп, додавши, що телеканал "Інтер" за завданням Льовочкіна і Фірташа виконує роль внутрішнього ворога, нацьковуючи громадян України між собою і таким чином виконує завдання іноземної держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дубневич задекларував неймовірну кількість нерухомості (ФОТО)"Є поки що непідтверджена інформація, що гроші були видані за вказівкою Путіна, який вже тоді готувався до захоплення України. Друге питання – на яких підставах місяць тому була здійснена продаж 29% акцій громадського російського телебачення через якусь компанію, можливо якийсь офшор. Може це офшор особисто Путіна, через нього проходять операції з Фірташем?", – зазначив Геращенко.