343066_20121007150931

Генеральна прокуратура України розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні проти екс-регіонала Ківалова, якого звинувачують у закликах до сепаратизму.

Про це написала на своїй сторінці в соцмережі юрист Тетяна Котюжинська, передає Корупція.Інфо

«Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні…За фактом поширення у друкованих та електронних засобах масової інформації закликів до повалення конституційного ладу України шляхом зміни форми державного устрою та правління, меж території і державного кордону», – сказано у документі.

Раніше ми повідомляли, що генпрокуратура має достатньо обґрунтованих звинувачень проти нардепів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука для зняття з них депутатської недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, що в Одесі біля будівлі Національного університету Одеська юридична академія українці спалили опудало корупції, яке нагадує «регіонала» Ківалова. Також активісти Автомайдану встановили могильну плиту корупції з портретом Ківалова.

Q223‡агрузка...