гпу

Нардеп від "Народного фронту" став фігурантом кримінального провадження, яке відкрила Генпрокуратура.

Про це повідомляє прес-служба "Українського вибору", передає Корупція.Інфо.

У відповіді Генпрокуратури народному депутату України від "Опозиційного блоку" Василю Німченку, який звернулася в ГПУ з заявою про скоєння нардепом Андрієм Левусом кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 383 Кримінального кодексу України, йдеться про те, що ГПУ розпочала досудове розслідування "за фактом завідомо неправдивого повідомлення народним депутатом органу досудового розслідування про вчинення злочину, поєднаного з обвинуваченням особи в тяжкому злочині".

"ГПУ на прохання Медведчука та Оппоблоку оперативно відкрила провадження проти мене. Цікаво, що я звернувся до ГПУ набагато швидше перевірити причетність Медведчука до проведення сепаратистських форумів, які проходять в Києві,Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі та Одесі. Саме це і обурило Медведчука. Відповіді на моє звернення немає. Замість неї – кримінальне провадження проти мене. Отже, ГПУ прикриває сепаратистів і кума Путіна і готова саджати тих хто проти них бореться", – відреагував у Facebook нардеп Левус.

За версією "Українського вибору", нардеп від "Народного фронту" протягом 17-21 грудня 2015 року на своїй сторінці в Facebook "бездоказово звинувачував Віктора Медведчука і "Український вибір" в проведенні "сепаратистських з'їздів", а також вимагав негайно арештувати лідера "Українського вибору"".

im578xAny-scn-01-28