Любов Полєжай

Державі повертають санаторій, який незаконно використовував фонд Полежай, передає Корупція.Інфо

Любов Полежай орендувала сім гектарів біля Канівського водосховища за дві тисячі гривень на місяць.

Генеральна прокуратура подала позов до суду з вимогою повернути в державну власність дитячий санаторій "Славутич", який контролюється благодійним фондом коханки Віктора Януковича Любові Полежай. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Встановлено, що у 2010 році товариство з обмеженою відповідальністю, учасником якого є благодійний фонд Любові Полежай "Дорога майбутнього", неправомірно отримало в оренду майно дитячого санаторію в Переяслав-Хмельницькому районі Київської області.

Всупереч вимогам закону зазначений договір був укладений без проведення конкурсу, особою, яка не мала права розпоряджатися державним майном.

Читайте також: За Януковича СБУ була філією російської ФСБ – Порошенко

В результаті державний санаторій, розташований у мальовничому куточку Київщини на березі Канівського водосховища на території площею сім гектарів, був переданий у користування за символічну плату – дві тисячі гривень на місяць.

У той же час, вартість путівки для оздоровлення дітей орендарями визначено як 10-12 тисяч гривень за зміну.

Янукович зі своєю цивільною дружиною поселилися в Сочі – ЗМІ

Читайте також: Людмила Янукович проживає в Криму у шикарній резиденції (ФОТО)

Незважаючи на незаконність передачі зазначеного майна та закінчення строку дії договору оренди, суспільство продовжує користуватися державним майном без будь-яких правових підстав.