Українські спецпризначенці провели унікальну операцію і завдяки їхній неймовірній витримці та умінню з окупованих територій було звільнено п’ятьох осіб, повідомляє Головне управління розвідки.

Секретна катівня росіян була розташована в одному із сіл Херсонської області далеко від лінії фронту. Там окупанти утримували п’ятьох осіб. Серед них – один військовослужбовець та один високопоставлений поліцейський. Ще троє – цивільні, за звільнення яких загарбники вимагали гроші в родичів,- розповіли у розвідці.

Усіх полонених тримали в жахливих умовах та постійно піддавали тортурам.

Андрій, який перебував у полоні, – військовослужбовець. Він отримав поранення під час боїв на Антонівський міст. Але встиг втекти з госпіталю за лічені години до того, як його захопили росіяни. Тож його два місяці переховували патріотичні херсонці. Коли ж він вирішив вибратися на неокуповану територію, то потрапив на ворожий блокпост. Там вони й помітили поранення на його тілі та відправили у катівню,- йдеться в сюжеті.

Ініціали та особа поліцейського не відомі. Його родина все ще на окупованій території. Агресори пропонували чоловіку зрадити Батьківщину, однак на їхні умови той не пішов. Як результат – полон і тортури.

Українські спецпризначенці вирішили ліквідувати катівню окупантів в їхньому тилу. Для цього вони непомітно перетнули лінію фронту та провели блискавичну операцію. При цьому територія навколо будинку мала мінне загородження, а також розтяжки. Та впоравшись з цим, наші бійці ліквідували охоронців тюрми, після чого звільнили полонених та вивезли їх на підконтрольну Україні територію,- розповідають у ГУР.

За словами військових, ворог був не готовий до таких дій українців. Стрільба ні на що їх не наштовхнула, бо ті неодноразово влаштовували там стрілянину, зокрема для розваг.

Серед трофеїв українських спецпризначенців – документи усіх російських військових, які катували українців у цій тюрмі, однак скільки агресорів ліквідували – не зазначається.