Українські військові продовжують титанічно протистояти російській агресії. Упродовж минулої доби ЗСУ вдалось відбити низку спроб штурму з боку ворога. Зокрема, поблизу Вуглегірської ТЕС.

Про це повідомляють у ранковому зведенні Генштабу від 22 червня. Нашим військовим вдалось відбити атаки ворога, а також змусити його відійти.

Українські військові на напрямку Миронівка – Семигір’я провели успішну операцію. Їм вдалось відбити штурм ворога у напрямку Вуглегірської ТЕС. Крім того, російські загарбники завдяки нашим військовим не просунулись у бік Молодіжного – Катеринівки. Ба більше, їм довелось відійти.

Штурм не припиняється і в Сєвєродонецьку

На Сєвєродонецькому напрямку зараз дуже непросто. Російські загарбники буквально поливають вогнем усе навколо. Це роблять для того, щоб відновити наступ на місто. Нагадаємо, що його ворог за будь-яку ціну хоче взяти під свій контроль, тож там зараз ведуться штурмові дії.

Неподалік Нової Дмитрівки, Осинівки, Курульки, Іванівки, а також Адамівки загарбники б’ють з реактивних систем залпового вогню. Заступниця міністра оборони Ганна Маляр підкреслила, що поблизу Сєвєродонецька зараз точаться бої, які вирішать долю області. Мовляв, окупанти вже поставили собі нову мету. Згідно з їхніми планами, вийти на адміністративні межі Луганської області загарбники повинні до 26 червня.