Янукович зізнався, як під час розгону студентів грав у теніс.

За протестами на Майдані, які переросли у криваві сутички, крім тодішнього глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна стояв олігарх Дмитро Фірташ, передає Корупція. Інфо

Про це колишній президент України Віктор Янукович розповів в інтерв'ю кореспонденту німецького видання Der Spiegel.

За його словами, представники його найближчого оточення, зокрема зазначені вище Фірташ та Льовочкін, "вели за його спиною власну гру" і "зрадили" його.

На питання про події в ніч на 30 листопада, коли силовики побили студентів, Янукович відповідав звинуваченням на адрес "радикалів", які провокували поліцію. 

За його словами, про криваві сутички він дізнався лише наступного ранку під час гри в теніс, тоді як Льовочкін не відповідав на телефонні дзвінки.

Також Янукович заявив, що не відмовлявся від своєї посади. "Я був в Україні, мене просто відрізали від ЗМІ, заблокували і полювали за мною по всій країні", – каже він.

Колишній президент стверджує, що під час його втечі до Криму з Донецька, під Мелітополем на нього ніби чекала сотня бойовиків з важкою зброєю. Вони повинні були зупинити його кортеж і "всіх розстріляти". Однак його начебто завчасно попередили. 

За офіційними даними української влади, правоохоронні органи не змогли вчасно встановити місце перебування президента-втікача.

Кореспондент Der Spiegel зазначає, що під час розмови Янукович не раз плутався і намагався уникати складних питань. Але при цьому відверто розповів про особисте життя. 

Зазначив, що лише кілька разів зустрічався з президентом РФ Володимиром Путіним: "Розумію, мої проблеми – не його рівень". Фінансово його підтримує, за словами Януковича, старший син.

Політик також зазначив, що розлучився з дружиною Людмилою після 45 років подружнього життя. Зараз він живе в неофіційному шлюбі з сестрою своєї колишньої кухарки, разом з якою втік з України.