Новий тренерський штаб намагається нав’язати команді нову тактику

Відомий журналіст Ігор Циганик в ефірі авторської програми в Youtube поділився інсайдом про мікроклімат в київському “Динамо-2. За інформацією журналіста, зараз ситуація в столичному клубі далека від ідеалу: все через непорозуміння між гравцями і новим тренерським штабом. У попередньому матчі “Динамо” зіграло внічию з “Зорею” (2: 2), виграючи по ходу зустрічі два м’ячі.

“Те, як команда зіграла проти “Зорі”, особливо другий тайм, це ні в які ворота не лізе. Після гри в роздягальні була досить серйозна розмова між футболістами, тренерським штабом. Деякі футболісти висловили претензії тренерському штабу. Мовляв, вони не зовсім розуміють, як вони готуються до поєдинків.

Зараз до них інші вимоги, ніж ті, які були при Хацкевичі. Михайличенко зовсім по-іншому будує гру. Зараз йде робота над фізикою в київському “Динамо”. І той провал у другому таймі пов’язаний з тим, що команда грала на фоні навантажень.

На даному етапі футболістам треба перенавчатися. І поки що вони не можуть прийти з головним тренером до спільної думки про те, що вони повинні робити. Михайличенко вимагає перехід від оборони до атаки за рахунок довгої передачі. Це дуже об’ємна робота. Невідомо, чи готові футболісти функціонально виконувати те, що буде вимагати від них тренер. Цей дисбаланс виливається якраз в той результат, який ми зараз бачимо. Наскільки я розумію, серед футболістів є багато незадоволених тим, яку гру зараз вибудовує головний тренер”, – сказав Циганик.