Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко продовжує шокувати українців своїми величезними статками

Про «суттєві зміни» у матеріальному положенні нардепа стало відомо зі змін в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Так, лише за серпень скандальний політик збагатився на 16 мільйонів гривень. Отримав він їх від продажу нерухомості.

А щедрим покупцем виявився Олександр Риженков. Саме він тривалий час виплачував Ляшку щомісячні платежі за оренду майна в розмірі декількох сотень тисяч гривень.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

До того ж, ще за 2017 рік Ляшко заробив більше за багатьох українських політиків. Його доходи склали 20,9 мільйона гривень.

І знову ж таки, більше всього Ляшко «заробляє» на продажі нерухомого майна. У 2017 році він теж масово позбавлявся майна. А покупок на суму 15,911 мільйонів гривень у Ляшка зробив той же Риженков Олександр Миколайович.

Ще 1,871 мільйонів гривень Ляшко заробив від надання майна в оренду.

До вищезгаданих 20,9 мільйона гривень входила й депутатська зарплата – 259 308 гривень, 252 825 гривень коштів на ведення депутатської діяльності, 1 669 467 гривень процентів у «Ощадбанку», 108 439 гривень процентів у банку «Аркада», а також 571 045 гривень виграшу в лотерею.

Як уже повідомлялося, шанси на перемогу на виборах у Ляшка якщо і не повністю дорівнюють нулю, то знаходяться десь біля цієї цифри. Про це заявили політичні експерти.

І хоч Ляшко мастак, красиво говорити та виправдовуватись, та це не допомогло йому, весною, коли Рада слухала доповідь Холодницького.

Тоді, прокурор САП Назар Холодницький пригадав нардепу лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку його задекларований виграш у лотерею і будинок у Козині під Києвом. Про це він сказав, відповідаючи на питання Ляшка у Верховній Раді.

Лідер "радикалів" запитав, чого не вистачає Холодницькому.

"Що вам не вистачає для повного щастя? Звання генерала ви в 30 років отримали. Звання заслуженого юриста, не зрозуміло за що, з рук президента Порошенка ви отримали. Своїх друзів-бізнесменів консультуєте, надаєте персональні консультації у своєму кабінеті. Що вам не вистачає для повного щастя?", – спитав він.

"Мені для повного щастя не вистачає будинку в Козині і везіння в лотерею, Олег Валерійович", – відповів Холодницький.

Якщо САП прекрасно знає про майже закону фінансову діяльність Ляшка, то чому не діє? Що ж. Всі про все знають, крайніми як завжди будемо ми з Вами.