Пропонується підвищити зарплати вчителям військових ліцеїв

У Міністерстві освіти і науки України пропонують підвищити державне фінансування підготовки учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів з військово-професійним напрямом навчання і виховання. Про це йдеться в проекті постанови Кабінету міністрів, винесеному на розгляд на засіданні Кабінету міністрів 31 серпня, передає Корупція.Інфо.

Зокрема, у проекті постанови пропонується підвищити зарплати співробітникам Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Військово-морського ліцею, державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені. Г. Харитоненка та державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус".

"Проект постанови розроблено з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту та підняття престижу військової підготовки", – йдеться в пояснювальній записці до документа.

proekt-postanovi-grinevich-1-638

proekt-postanovi-grinevich-2-638

Підвищення зарплат співробітником навчальних закладів провадиться шляхом нарахування їм надбавку в розмірах 50-100% від посадового окладу (докладніше див. текст постанови).

Відповідно до порядку денного засідання Кабінету міністрів, доповідачем по даному проекту постанови виступить глава Міносвіти Лілія Гриневич.