Я впевнений, що уникнути дебатів не вдасться, утім замість цього Юлія Тимошенко запускає армію смішних «юлеботів». Але я все одно дочекаюсь!

Про це заявив міністр оборони України у 2005-2007 роках Анатолій Гриценко в ефірі популярної програми, повідомляє Корупція Інфо

Глядач програми запитав, коли все ж відбудуться дебати, на які Анатолій Гриценко запрошував Юлію Тимошенко. Також глядач поцікавився, як політик ставиться до думки, що Тимошенко могла заключити союз із партією «За життя». Отже, чи не кремлівський це проект?

«Я хотів би, щоб всі зрозуміли, що наша країна вже «наїлася» усіляких небезпечних експериментів. А особливо, якщо ці експерименти пов’язані зі зміною самої системи влади для того, щоб задовольнити чийсь приватний або корпоративний інтерес, як, наприклад, передати більше повноважень парламенту. Відтак, виникає запитання, де той парламент зараз, чому він не працює для країни, яка опинилася в кризі?» – зауважив Гриценко.

Популярне: Новий вчинок нардепа Гаврилюка обурив Стогнія. Ну скільки можна!

На думку політика,  такому парламенту, який сьогодні перебуває під контролем олігархів, надати величезні повноваження, відсунувши на задній план єдину всенародно обрану фігуру Президента України – категорично неприпустимо.

«Юлія Тимошенко просуває новий курс, але там звучить стара мелодія десятирічної давнини – та ж «канцлерська мелодія». І я переконаний, що нам із Юлією Володимирівною доведеться це все обговорити, а суспільство після цього зробить свої висновки і підтримає той чи інший підхід.

Я впевнений, що уникнути дебатів не вдасться, утім замість цього Юлія Тимошенко запускає армію смішних «юлеботів». Але я все одно дочекаюсь», – пообіцяв Анатолій Гриценко.

Як повідомлялося, партія Юлії Тимошенко ВО «Батьківщина» витрачає близько півмільйона гривень щомісяця за оренду офісу під «Центр захисту киян» у серці столиці. 

Окрім того,  раніше Гриценко заявляв, що у всіх країнах світу відбуваються напади, побиття, вбивства, але ця системна, масштабна, довгострокова, безбашена абсолютно, жорстока як ніколи, як ні при одному з президентів, кампанія що відбуваться в країні, є під патронатом влади. Також Гриценко заявив, що президент є гарантом життя кожного громадянина — і тому винен особисто в кожному нападі.

Нагадаємо, Гриценко нещодавно викликав Юлію Тимошенко на дебати в ефірі одного з телеканалів. 

Анатолій Гриценко додав: оскільки лідерами президентських рейтингів сьогодні є він та Юлія Тимошенко, їм обом варто зустрітись на дебатах.

«Було б правильно, якби ми вийшли у прямий ефір. Я обіцяю Юлії Володимирівні, що не буде «каменя за пазухою», буде повна толерантність. Я хочу, щоб ми виклали свої позиції. А тоді люди вирішать», – зазначив Гриценко й додав, що він вже кликав Тимошенко на дебати, але на його повідомлення вона не відповіла.

«Хоча прочитала. Та уникнути цієї дискусії пані Тимошенко не зможе. Це питання державної, а не моєї або її важливості. Тому зараз я у прямому ефірі запрошую її ще раз. Пані Юліє, приходьте! Не буде ніяких непорозумінь. Хочете, без будь-яких інших присутніх у студії людей. Просто прямий ефір. Чесний, прозорий, відповідальний», – заявив гість програми. 

Гриценко неодноразово заявляв, що принципово не згоден з Юлією Тимошенко в питаннях реформування управління державою.

«Юлія Володимирівна вважає, що головою держави повинен бути не всенародно обраний Президент, а обраний парламентом канцлер. Я проти. Уявіть, що нинішній парламент обиратиме канцлера. Ви думаєте, виберуть людину, яка буде дійсно просувати країну вперед? Ні. Домовляться про кого-небудь, хто буде в режимі мавпочки виконувати все, що вони захочуть», – заявив політик.

На думку Анатолія Гриценка, сьогодні Україна потребує сильного Президента з розширеними повноваженнями.

«Ніякі обмеження на даному етапі неприпустимі. Навпаки, можна було б дати більше повноважень. У тому числі – з виконавчої влади», – вважає Гриценко.