Український політик і лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко вирішив дати важливу пораду президентові України Володимиру Зеленському. 

Зокрема, він порекомендував главі держави Володимиру Зеленському не поспішати з пропозиціями для президента країни-агресора Володимира Путіна.

Крім того, політик зазначив, що після заяви президента України Володимира Зеленського про мирне врегулювання конфлікту російсько-окупаційні війська тільки посилили вогонь на тимчасово непідконтрольному Києву Донбасі.

Гриценко впевнений: Володимиру Зеленському не варто йти на контакт з Володимиром Путіним, поки той не припинить вогонь на Донбасі. 

Крім цього, Анатолій Гриценко закликав президента паралельно зміцнювати українську групу військ на сході нашої країни.

"Якби Зеленський запитав, я би йому порадив: зупинитися, взяти паузу, не вносити на розгляд Путіна жодних нових довгострокових ініціатив, не відряджати до Мінська ні начальника Генштабу, ні інших представників України – доки Путін не зупинить вогонь на фронті! До того часу, сконцентрувати зусилля на зміцненні нашого угруповання на сході і паралельно – на інтенсивній взаємодії з нашими партнерами для посилення санкційного та іншого тиску на Путіна", – підкреслив він.

За словами Гриценка, він не знає змісту нових ініціатив Зеленського і не знає, хто їх йому підготував, та у якій столиці.

Зокрема, Зеленський оголосив про нові українські ініціативи з пошуку мирного рішення у Мінську, анонсував участь у ТКГ начальника Генштабу ЗС України, чого раніше не було, та затвердив оновлений склад представників України в ТКГ.

Водночас, Гриценко нагадав, що в той же день, коли Зеленський заявляв у Брюсселі про свою націленість на пошук мирного рішення, бойовики на Донбасі посилили вогонь з усіх видів зброї.

Окрім того, народний депутат раніше привітав українців з державним святом – Днем Конституції.

"Влада, кожна без винятку влада – намагається змінити Конституцію. Замість того, щоб її виконувати", – зазначив він.

Гриценко вважає, що коли влада навчиться виконувати Конституцію, то тоді і народ це побачить і тоді День Конституції стане народним святом.

"І тоді, я сподіваюся, народ буде уважно читати цю книжечку під назвою Конституція України", – додав Гриценко.

Депутат вважає, що лише загальна грамотність зможе привести до того, що соціологи не будуть повідомляти про те, 47% громадян України не читало Конституції України, але разом з тим 67% хочуть її змінити.

"З державним святом Вас, в очікуванні народного", – резюмував Гриценко.