Кандидат в президенти України і лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко закликав мер Львова і лідера партії "Самопоміч" Андрія Садового об'єднатися.Про це він заявив в ефірі одного із українських телеканалів.

"Закликаю Андрія Садового і партію "Самопоміч" об'єднатися з нами на платформі "Народної довіри". Прийміть мудре і єдино вірне рішення. Тоді за нами підуть мільйони – і тоді ніякий олігархат нас з вами не зупинить! Ми приречені на те, щоб об'єднатись. Це єдиний правильний крок. Я запрошую, аби ми стали на одну платформу", – сказав Гриценко.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий законВін також додав, що отримав мандат на проведення перегов із "Самопоміччю" ще 16 місяців тому. За його словами у двох політичних сил є спільне бачення, як рухатися вперед:

"Я точно знаю із багатьох розмов з Андрієм Івановичем, із іншими представниками "Самопомочі", що у нас спільний біль за те, що відбувається в країні".

Окрім цього Анатолій Гриценко повідомив про початок формування штабів з підготовки до президентських виборів.

"Починаємо формувати штаби з підготовки до президентських виборів. Перші кадрові призначення Волинська область – Сергій Чуріков, Івано-Франківська область – Микола Ладовський, Львівська область – Анатолій Забарило, Тернопільська область – Петро Ландяк", – повідомив він у своєму Facebook.