За результатами місцевих виборів в обласній та міській радах Вінниці більшість місць отримає партія “Українська стратегія Гройсмана”. Це єдиний регіон, де свою “монобільшість” буде в раді і на рівні міста, і на рівні області.

Про це пише Telegram-канал “Політика Страни”.

“Продовжують надходити відомості про результати голосування на місцевих виборах. Поки виходить так, що єдиною областю, в якій буде своя монобільшість і в обласній, і в міській раді обласного центру (як мінімум) від однієї і тієї ж партії – це Вінницька” , – сказано в повідомленні.

Так, партія “Українська стратегія Гройсмана” екс-прем’єра, який колись був мером Вінниці, отримала 53,9% на виборах до обласної ради і більшість місць в міськраді.

“Екс-прем’єр Гройсман був колись мером Вінниці і зберіг свої позиції в цьому регіоні. А на цих виборах їх максимально зміцнив. Його партія отримала 53,9% на виборах до обласної ради і більшість місць в міськраді Вінниці. По інших містах регіону поки відомостей повних немає, але, не виключено, що і там у багатьох випадках перемогла “Українська стратегія”. Ось так Гройсман взяв під свій повний контроль рідну область “, – повідомляє Telegram-канал.

Нагадаємо, за даними екзитполів, мер Вінниці Моргунов на виборах 25 жовтня переобраний 66% голосів.