Начальник управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Львівській області Андрій Магдяк відмовився зустрітися із представниками громади Львова, які мають до нього низку вимог.

Про це повідомили у громадській організації «Розвиток громади».

Громадські активісти ініціювали зустріч із Андрієм Магдяком, щоб дізнатися, які заходи проводять в управлінні внутрішньої безпеки для того, щоб притягнути до відповідальності інспектора податкової інспекції Галицького району Львова за вимагання у ТзОВ «Торговий дім «Все для тебе» хабара у розмірі 650 доларів. Офіційна скарга на дії податківця є у розпорядження ГО «Розвиток громади». Однак начальник управління, за словами представників ГО, відмовився від зустрічі із громадою і уникає публічного спілкування.

«На неодноразові звернення нашої громадської організації до відділу роботи з громадськістю управління Міндоходів із проханням про зустріч пана Магдяка з активістами була категорична відмова. Також він не реагує на особисті письмові скарги. Це однозначно підтверджує позицію громадськості про незаконність дій цього інспектора та намагання отримати хабар з ТзОВ «Все для тебе». Також небажання публічного спілкування вказує на той факт, що цей Магдяк продовжує лобіювати інтереси держслужбовців, що сприяє розвитку корупції», – сказав голова ГО «Розвиток громади» Андрій Болюбаш.

Він додав, що громадськість наполягає на проходженні Андрієм Магдяком поліграфа та люстрації.

«У разі незгоди ми будемо змушені вимагати у військовому комісаріаті змусити хабарника і брехуна А.Я.Магдяка пройти свою люстрацію у зоні АТО», – заявив Андрій Болюбаш.

Джерело: Вголос