Громадські активісти із наглядової ради при УМВС висловили «моральну недовіру» начальнику головного управління МВС України у Львівській області Дмитру Загарії у зв’язку з «недотриманням слова» щодо здійснення кадрової політики.

Відповідне звернення вони оприлюднили на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Прикрою несподіванкою для нас стало Ваше подання до МВС із проханням призначити на посаду очільника ДАІ Львівської області Михайла Ділая. Останній під час служби у Волинському ДАІ відмовився взяти участь в АТО. Його син Тарас Ділай, співробітник ДАІ, теж не дав згоди підтримувати правопорядок на Сході. Відтак, вважаємо що ці обставини відбирають моральне право у М. Ділая залишатися правоохоронцем.

 На посаду керівника ДАІ міста Львова Ви пропонуєте Ігоря Цимбрила, який у період Майдану переслідував активістів Автомайдану», – звертаються активісти до Загарії.

Як розповів один з активістів Сергій Круглов, до думки громадських організацій і окремих громадських діячів, які дійсно намагаються змінити щось на краще і роблять все, щоб хоч якоюсь мірою відбулась пілотна реформа міліції, не прислухаються. А думка людей, які влаштовують сумнівні пікети і навіть не достойні бути громадськими діячами – враховується.

«Цей лист не має жодних юридичних наслідків. Люди, які свого часу підтримували Дмитра Дмитровича нехай роблять висновки», – зазначив Круглов.

Зазначимо, що наглядова рада при УМВС, до якої входять представники різних громадських організацій, бере активну участь у реформуванні львівської міліції. Активісти входять до складу комісій із напрацювання моделі реформи. На їх прохання усі начальники райвідділів зареєструвалися у Facebook.

Як повідомляв ZAXID.NET, Дмитро Загарія направив у департамент ДАІ МВС документи на погодження кандидатури Ігоря Цимбрила на посаду начальника ДАІ м. Львова.

Обов’язки начальника Державтоінспекції Львова зараз виконує Михайло Ділай, який претендує на посаду очільника обласного управління ДАІ.

Джерело:Захід.НЕТ