383662275
 

Жителі міста Львова висловлюють своє обурення фактом ініціативи міського голови Львова Андрія Садового щодо запрошення “останнього диктатора Європи Олександра Лукашенка” на футбольний матч Україна – Білорусь 5 вересня у Львові. Про це йдеться у заяві представників громадськості Львова.

Про це повідомляє Корупція інфо

Заява представників громадськості Львова:

Ми, представники львівської громадськості, висловлюємо своє обурення фактом ініціативи міського голови Львова Андрія Садового щодо запрошення останнього диктатора Європи Олександра Лукашенка на футбольний матч Україна-Білорусь 05 вересня 2015 року у Львові.

Ми вимагаємо від міського голови анулювання цієї ініціативи, адже братній білоруський народ позбавлений всіх прав і свобод, а в тюрмах Білорусі знаходяться політв’язні, найвідоміший із яких Микола Статкевич.

Ми вітаємо мужнього Миколу Статкевича з Днем Народження та бажаємо йому та Білорусі свободи.

Вимагаємо від міського голови Львова разом з нами добиватися звільнення політичних в’язнів Лукашенківського режиму, а не нав’язувати з ним сумнівні ґешефти.

Живе Білорусь!                                                                                                                                            Слава Україні!

м. Львів 11.08.2015 р.
zayava