"Виконуємо закон". Маскуючи під виглядом соціального ролика Луценко транслює свою рекламу по великим телеканалам, передає Корупція.Інфо.

Вже майже місяць, як на телеканалах "ICTV" та "1+1" для українських громадян транслюють цікаву соціальну рекламу про досягнення ГПУ і главнм чином її голови Юрія Луценка. У аудіоформаті вона передається ще й за багатьма радіостанціями. Але ось тільки цей ролик відсутній в списку державних закупівель. На це звернула свою увагу заступник головного редактора Kyiv Post Ольга Руденко:

Популярне: "За базар треба відповідати": Скандал між Супрун і Москалем набирає обертів. Що заявив губернатор"Цей ролик закінчується слоганом" Виконуємо закон. Встановлюємо справедливість. Генеральний прокурор Юрій Луценко ". Смішно, але ролик про" Виконуємо закон "насправді закон порушує. Згідно із законом, соціальна реклама не може містити згадку рекламодавця. Виняток робиться для громадянських об'єднань та благодійних організацій, якими ГПУ не є", – пояснила вона на сторінці в Фейсбук.

Нагадаємо, що на днях трапився скандал з рекламним роликом Президента України. Співробітники Петра Порошенка оманою змусили знятися в відео Анастасію Приходько.

"В обох випадках Порошенко і Луценко банально плутають своє з державним", – вважає Руденко.

У прокуратурі зазначили, що про ролик знають, але ось про його замовника – ні. За заявами прес-служби хтось просто помітив позитивну роботу відомтсва і вирішив за свої гроші таким дивним способом віддячити.