Український олігарх Ігор Коломойський заявляє, що Президент України Петро Порошенко повністю зберіг методи і структуру управління попередника Януковича.

Про це він написав у соцмережах, передає Корупція.Інфо

«Гроші, які він витрачає на хабарі депутатам, приносять йому в таких же спортивних сумках люди Насирова, Гонтаревої, Яреми-Шокіна-Луценка, Насалика і ставленики з численних держпідприємств.Ось таке от «Жити по-новому». Деякі скажуть – а хіба президент винен, як же по-іншому проводити реформи і домовлятися з депутатами, які ніколи не знімуть з себе недоторканність? А дуже просто. Потрібно покладатися не так на таких ось онищенків та довгих, а на свій народ. На простих українців. Один (перший) раз закарбувати всю цю структуру договорняків і хабарів на відеозапис і документально безготівкові переводи, зробити звернення до народу: «Шановні співвітчизники! Ось така у нас Верховна Рада. Посадити цих негідників не можу, у них недоторканність, але прошу вас вийти такого-то числа до Ради і пролобіювати потрібні нам закони для реформ в країні».

Тисяча злих людей під парламентом – депутати активно все приймають.

П’ять тисяч – побояться навіть приходити в Раду. Немає депутатів цілий тиждень? Вихід з більшості пропрезидентської фракції, перевибори (на яких ТАКИЙ президент отримає в 2 рази більше місць для своєї партії, ніж було). Депутатів, які втратили мандат, які продавали свій голос, – в суд і в тюрму. І наступний парламент вже буде приймати потрібні патріотичному Президенту і українському народові закони без сумок з мільйонами кеша.
Якщо б у нас звичайно був патріотичний Президент, а не рєшала».