Сьогодні, 15 січня, 300 днів, як народний депутат Надія Савченко перебуває за ґратами. Тим часом її сестра Віра почала кампанію збору коштів для участі Надії у президентських виборах. Про це вона розказала в коментарі Gazeta.ua.

"Надю возять до лікарні. 14 січня у колінний суглоб ввели гель після операції на меніску, яку провели кілька тижнів тому. На болі не скаржиться. Сестрі продовжують давати ліки.

До неї приїздять люди з різних регіонів. Але не пускають журналістів – нещодавно хотів прийти Дмитро Гордон. Потрапити до камери йому не вдалось.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Зараз я повинна реєструвати сестру, кандидатом у президенти бо вона за гратами не може зробити це самостійно. Є відчуття, що було бажання осудити її до виборів. Глобальну справу розслідували менше ніж за півмісяця. Адвокати довго знайомились із документами і до виборів закрити Надію не вдалось. Наступна влада також затягуватиме вирок. Шансів, що її випустять до виборів – немає.

Рахунок для збору 2,5 млн ще не відкрили. Але українці з США, Європи вже дають гроші- по 50, 100, 1000 євро. Приблизно маємо $5 тис. Гроші чекають відкриття рахунку. Є українські бізнесмени, які готові підтримати Надію".