Софія Ротару знову буде виступати в Росії.

Новина про це розлютила багатьох інтернет-користувачів.

Пригадавши, як довго знаменитість не давала великих концертів у нашій країні, вони не стримували емоцій.

“А навіщо? Все … вистачить …”, “Та не треба вже! Нехай українцям співає. Ми переживемо”, “АТО нічим годувати стало?”, “Гроші скінчилися?”, “Чи не від великої туги за Росією, як пити дати “,” Що знову потрібно цій … внести гроші на підтримку бандерівців? Старі накопичення закінчилися? “,” О як старенькій грошики потрібні … “,” Кидається туди-сюди, а бабло-то виявляється важливіше патріотизму!” ,”Все життя співала і гуляла в Росії, а тепер погана Росія стала для неї “, “Що витратилась, пенсіонерка, так … (навіщо) вона тут потрібна “,” Бойкот їй! вона спонсорувала АТО! Гроші закінчилися?”, – обурювалися незадоволені.

Деякі нагадали вік артистки і натякнули на закінчення її кар’єри:

“Не впевнений в правильності рішення бабусі радянської естради! Необхідно приберегти здоров’я 72-річної жінки …”, “Пісок, напевно, сиплеться щосили”, “Доживає свої дні Михайлівна”, “Старенькій пора на пенсію. Все ровесниці вже в’яжуть давно. А ця хоче щоб зі сцени вперед ногами “.

Софія Ротару прибуде на музичний фестиваль, який пройде в Сочі з 24 по 29 серпня, на запрошення композитора Ігоря Крутого, передає “КП” слова директора артистки. Після участі в “Новій хвилі” візьме участь в “Дискотеці 80-х” в Ростові і Краснодарі. Також “заплановані кілька касових концертів”, розповів Сергій Лавров.

Про те, що в серпні знаменита “хуторянка” приїде в Росію, стало відомо два місяці тому. Організатори впевнені, що українська артистка стане головною зіркою відкриття фестивалю в Сочі.